Aprilski izlet katehetov

Novice
Povej naprej!

Nekaj vtisov v besedi…

Petkova deževna vremenska napoved ni pokvarila naše želje po skupnem katehetskem izletu in druženju. Optimistično smo se podali na pot. Čas, ki smo ga preživeli skupaj, nas je obogatil z medsebojnim podeljevanjem, s pogumom in veseljem za naprej. Lepo in dragoceno je sodelovati v ekipi, kjer se čuti medsebojna podpora in pomoč. Hvala vsem in vsakemu posebej, predvsem pa p. Miranu, ki je »naš povezovalec«.

s. Sabina OSU

 

Izlet s kateheti je bil lepa priložnost, da s sotrudniki podelim tako lepe kot težke trenutke iz veroučnega leta. Izkusil sem, da popolnoma drži, da se s podeljevanjem težke izkušnje razpolovijo, lepe izkušnje pa pomnožijo. Verjetno pa je vsem razumljivo, da obisk lepih in zanimivih krajev na Gorenjskem vse skupaj naredi še lepše in lažje.

p. Primož DJ

 

…in v sliki (galerija)

Prejšnji prispevek
Praznovali smo sv. Florjana z draveljskimi gasilci
Naslednji prispevek
Bili smo na medgeneracijskem srečanju