ANIMATORJI V IZOLI PRI s. SIMONI

Novice
Povej naprej!

Na velikonočni ponedeljek se je druščina animatorjev odpeljala na Primorsko. Najprej smo si ogledali staro in s freskami okrašeno cerkvico v Hrastovljah, nato pa se po stari cesti odpeljali do morja. V Izoli nas je pričakala s. Simona. Skupaj smo se sprehodili ob morju do župnijske cerkve sv. Mavra. Tam so nas sprejeli fantje iz njihove mladinske skupine in nam razkazali cerkev, njihov mladinski prostor ter mestno jedro. Želeli smo izkoristiti lep dan, zato smo se skupaj odpravili na 2-urni sprehod do Strunjana, do znamenitega strunjanskega križa. Popoldan smo si v prostorih uršilinske skupnosti v Izoli privoščili še kosilo ter mlade Izolane lepo povabili na skupno druženje v Dravlje. 

Kako lepo smo se imeli, pa si lahko pogledate v galeriji slik.

FOTO: Maja RAJŠP & mladinska skupina Izola

Prejšnji prispevek
KAM PA GREŠ POLETI?
Naslednji prispevek
MEDGENERACIJSKO SREČANJE JE ZA NAMI