Animatorji na zasluženem izletu in animatlonu

Novice
Povej naprej!

Po zaključenem oratoriju animatorji še nismo končali z našim druženjem. V sredo, 30. 8., smo se odpravili na zaslužen pooratorijski izlet v Iški vintgar. Zjutraj smo se zbrali pred župniščem in se tja odpravili z avtobusom, z avtom ali s kolesom. Čez dan smo se veliko družili, obujali spomine na pretekli oratorijski teden, se kopali v mrzli Iški in imeli piknik.
Tri dni kasneje, v soboto, 2. 9., pa se je nekaj pogunih draveljskih animatorjev udeležilo tudi animatlona. V telovadnici Gimazije Želimlje se nas je zbralo kar 500 iz cele Slovenije. Naše druženje smo začeli s sv. mašo, kjer smo se zahvalili za naše oratorije ter vsi skupaj zapeli letošnjo himno.  Nato smo se kljub slabemu vremenu podali na pot polno ovir, blata in mrzle vode. Po opravljeni progi pa je sledilo še skupno druženje in piknik.

Tukaj pa je še nekaj utrinkov z našega izlet in animatlona.

 

Napisala: Veronika Kavčič

Foto: animatorji

Prejšnji prispevek
Predstavitev letošnjih katehetov in blagoslov šolskih torb
Naslednji prispevek
Vabilo v skupino Srce ob srcu