Zvonjenje na predvečer praznika Dneva državnosti

Novice
Povej naprej!

V četrtek, 25. junija, obhajamo državni praznik Dan državnosti, ter obeležujemo 29. obletnico razglasitve samostojnosti Republike Slovenije. Na pobodo slovenskih škofov, smo na predvečer praznika, v sredo, 24. junija, ob 20. uri zvonili z vsemi zvonovi 5 minut.

 

Molitev za domovino

Troedini Bog, večna modrost! Ti vse čudovito urejaš in vodiš. Prosimo Te za naše voditelje, da bodo skrbeli za našo državo in slovenski narod. V času, ko se pripravljamo na volitve, Te prosimo, da bi se jih vsi kristjani udeležili in odgovorno oddali svoj glas za vse, ki se zavzemajo za pravičnost in življenje, za družine in otroke, za okolje in versko svobodo. Naj voditelji ponosno in dostojno predstavljajo našo državo ter se zavzemajo za vse, ki so v kakršnikoli stiski. Naj vsi skupaj gradimo Božje kraljestvo na zemlji, ki je kraljestvo miru, pravičnosti in ljubezni. Amen.

Marija, Pomočnica kristjanov, prosi za nas!

 

Prejšnji prispevek
Ponovna obvezna uporaba zaščitnih mask pri svetih mašah od 25. junija 2020
Naslednji prispevek
Slovesnost umestitve novega patra provinciala slovenske Družbe Jezusove