ŽUPNIJSKI PASTORALNI SVET 2010-2015 KONČAL SVOJ MANDAT

Novice
Povej naprej!

V sredo, 4. marca se je v Dravljah, zadnjič v tej sestavi, srečal Župnijski pastoralni svet. Prvi del srečanja smo namenili pogledu v obdobje zadnjih petih let, ko so se na čelu ŽPS-ja izmenjali kar trije župniki. Sedanji ŽPS je namreč začel svoje delo leta 2010 pod vodstvom p. Lojzeta Bratine in ga nadaljeval tri leta z naslednjim župnikom p. Ivanom Brescianijem. Vsak član ŽPS je dobil priložnost, da kritično in konstruktivno ovrednosti delovanje ŽPS-ja v zadnjem obdobju. Dotaknili smo se tudi prihajajočih dogodkov tako v postnem kot velikonočnem času in škode, ki je bila storjena z razbitjem stekla na novi draveljski cerkvi. Zadnje poslovilno srečanje smo zaključili z zahvalo in pogostitvijo.

V imenu župnijske ekipe in celotne župnije se zahvaljujem dosedanjim članom Župnijskega pastoralnega sveta za doprinos k graditvi draveljskega župnijskega občestva, za vzpodbude, nasvete, ideje, vložen čas in pripravljenost. Naj nas še naprej, kot pravi sv. Ignaciji, žene želja po slavljenju in češčenju Boga. Za to smo namreč ustvarjeni. Vse drugo pa naj nas vodi k temu.

 

Foto: Primož PODOBNIK

Prejšnji prispevek
POŠKODOVANO PROČELJE NOVE CERKVE
Naslednji prispevek
3. POSTNI NAGOVOR