ŽUPNIJSKA KARITAS SPOROČA IN VABI

Povej naprej!

Karitas želi na področju naše župnije razširiti svojo osnovno dejavnost.

Osamljenim, starejšim in invalidnim osebam, ki preživijo večji del dneva sami v stanovanjih, nudimo obiske, skupne sprehode, branje knjig ali časnikov ter nakupovanje v trgovini. Ker je vedno več starejših občanov tudi v naši župniji in smo jim pripravljeni polepšati kakšno uro z obiski in sprehodi, je prav, da smo navzoči tudi na tem področju.

Z obiski želimo krajšati čas tudi varovancem Doma starejših občanov Dravlje.

Služba bližnjemu je hkrati tudi pomoč nam samim, da vedno bolj postajamo kristjani. K sodelovanju vabimo nove sodelavce – prostovoljce, ki ste pripravljeni kakšno uro svojega časa darovati za bližnjega.

Vsi, ki bi si želeli sprejeti našo ponudbo, se oglasite v župnijski pisarni v času uradnih ur.


 

Prejšnji prispevek
5. ŽUPNIJSKI PASTORALNI SVET (2011/12)
Naslednji prispevek
S SKUPINO TVOJ GLAS NA FESTIVAL MELODIJE MORJA IN SONCA