ZAHVALA OB ZADNJIH ZAOBLJUBAH

Novice
Povej naprej!

Dragi župljani, rad bi se vam še pisno zahvalil za doživeto praznovanje zadnjih zaobljub. Globoko sem presenečen in hvaležen Bogu za vašo pomoč, sodelovanje in sodoživljanje pri tem zadnjem koraku najine formacije. Hvala zboru in seveda enkratnemu dirigentu Tadeju Horvatu ter solistki Nataši Kores. Hvala mladini, ki je do poznih nočnih ur dvigala mlaj nad trg sv. Roka. Hvala vsem, ki ste posladkali naše praznovanje z različnimi dobrotami. Hvala tistim, ki ste poskrbeli, da ni nihče ostal suhih ust, ker so bili sodi polni primorske in lendavske žlahtne kapljice in da ni nihče odšel lačen domov, ker je gotovo prišel do vsakega pladenj sladkarij. Hvala pritrkovalcem, ki so naznanili veselo oznanilo celotnim Dravljam in še čez. Hvala vsem, ki ste sodelovali pri sv. maši tako bralci in ministranti. Hvala sobratom, ki so nas s prisotnostjo duhovno podpirali. Hvala za presenečenje, s katerim si bom lahko polepšal dneve v naravi in mislil tudi na vas.


(Nabirko maše s slovesnimi zaobljubami smo preko ekonomata jezuitske generalne kurije v Rimu namenili za pomoč družinam v Siriji „Humanitarian Aid in Siria“. Kristjani v tistih krajih v tem trenutku namreč zelo trpijo.)

BoglonajVeč o zadnjih zaobljubah p. Alberta in p. Ivana.

 FOTO: Tomaž CELAREC

Prejšnji prispevek
ZAHVALA OB SVETI BIRMI
Naslednji prispevek
ZAKLJUČEK VEROUČNEGA LETA