ZAHVALA draveljskih jasličarjev

Novice
Povej naprej!

»Ponovno enkratno, čudovito! Hvala jasličarji, ker nas bogatite s svojimi stvaritvami!«

»Dragi draveljski jasličarji, spet ste presegli sami sebe. Čestitke za idejo in izvedbo!«

 »Prekrasne, zgovorne. Ogromno truda in domiselnosti ter drobnih detajlov. Odlične katakombe in zvitki pri tiskarju. Hvala za požrtvovalnost. Carji ste! «

»Jaslice so čudovit prikaz zgodovine in svetopisemskih zgodb, ki nam s to čudovito vizualizacijo stvari približajo. Navdušujejo me kreativne zamisli in dovršna izdelava, uporaba različnih materialov in skladnost posameznih prizorov. Izvrstna zamisel z letnicami na kamnih za boljšo predstavo in povezava s QR kodo. Hvala! «

»Dragi ustvarjalci draveljskih jaslic, vsako leto, tudi letošnje, ostajam brez besed ob ogledu vaših jaslic. Zelo domiselno, lepo, poučno in doživeto. Hvala tudi za razlago podano na spletu. Čeprav nisem iz župnije Dravlje, me v to cerkev, ob Božiču vedno pripelje tudi želja, da si ogledam jaslice. Hvala iz srca! «

»Krasno! Lepe in prefinjene jaslice. Vaše jaslice sva odkrila pred 15 leti in od takrat sva stalna obiskovalca. Le tako naprej in srečno! «

»Ko že misliš, da lepše ne bodo, te vsako leto presenetijo!! Bravo jasličarji!! «

»Dragi jasličarji, hvala za zgodbo, ki ste nam jo tokrat posredovali s predstavitvijo jaslic. Izvirnih edinstvenih, kot ste vi, njihovi ustvarjalci. Mnogo sporočil lahko preberemo iz predstavitve teh drobnih figuric. Meni najglasnejše sporočilo govori, če povzamem besede apostola Pavla: ”Zdaj pa ostanejo vera, upanje in ljubezen, to troje. In največja od teh je ljubezen. ”… Da vi vero, upanje in ljubezen delili še naprej in skupaj gradili dobre zgodbe! Vse dobro! «

Tako so obiskovalci draveljskih jaslic v našo knjigo vtisov vpisovali svoje doživljanje jaslic.
Jasličarji včasih kar ne moramo verjeti, kako lepe odzive dobimo. Smo zelo navdušeni in iz sebe, da so naše jaslice ponovno dosegle tako pozitiven odziv, da vas poučujejo in vzpodbujajo k razmišljanju. Številne pohvale in odzivi v živo ter v knjigi vtisov so nam v pošten ponos in seveda spodbuda za nadaljevanje v drugo leto.
Hvala vam za vso podporo!
Hvala za obisk, pohvale in molitve. Hvala tudi tistim posameznikom, ki skrbite, da v decembru nismo lačni in nam pomagate z nasveti, delom ali kako drugače.
Iskrena hvala župnijski ekipi za vso podporo. In seveda še posebna zahvala letošnjim dobrotnikom za pomoč pri izdelavi; g. Medvedu za les, g. Gabrovšku za leseno ograjo,
in jasličarjem: Jerneju Demšarju za pomoč pri elektriki, Marjeti Demšar in Ireni Demšar za dodatno pomoč pri izdelavi detajlov.

Jaslice bomo pospravili že ta teden po svečnici in naše delo za to sezono bo zaključeno.
Upamo, da se vidimo tudi v naslednjem letu, tema je že izbrana in načrti se že kujejo.

Še enkrat iskrena HVALA!
Draveljski jasličarji

Prejšnji prispevek
Januarska sveta maša za mlade
Naslednji prispevek
Ministrantski izlet v Stično z ogledom jaslic in samostana in še kaj…