Za večjo povezanost župnije

Novice
Povej naprej!

Dragi župljani!

Pripravili smo škatlo, kamor lahko dodate liste z vašimi predlogi za večjo povezanost med nami. Škatlo najdete na levi robu mize za tisk. Zelo bomo veseli vaših predlogov, še bolj pa vaše pripravljenosti za sodelovanje.

Za življenje skupnosti tako potrebne številne velike in majhne stvari in prav vsak od nas lahko prispeva svoj delež. Nekateri lahko podarite urico ali dve za dežurstvo v cerkvi, druge svoje roke za pomoč pri čiščenju cerkve in vrtnarjenju, tisti z lepo pisavo lahko pomagate pri zapisovanju vne knjige, vedno potrebujemo tudi cerkve, strojnike, varuške … kot vsak dom.

Vaše predloge bomo skrbno prebrali in poskusili slediti.

Naša skupnost bo živa in topla toliko, kolikor sebe bomo podarili drug drugemu.

Vaš ŽPS

Prejšnji prispevek
Februarska sveta maša za mlade
Naslednji prispevek
Razlaga Odloka o začasnih ukrepih za preprečevanje in obvladovanje okužb z nalezljivo boleznijo COVID-19, z dne 21.2.2022