Vtisi ministrantov iz živalskega vrta Rožman

Novice
Povej naprej!

Najprej smo se zbrali v ateljeju, se nekaj časa pogovarjali, nato pa smo z dvema kombijema in avtom šli na pot.

Bilo je super. Videli smo polarne in navadne volkove, seveda tudi medvede, svinje, ježevca, lame, koze, zajčke in nenavadne peteline in kokoši. Všeč mi je bilo, ko smo se fotografirali z oslom, ki mi je polizal kapuco. Najbolj zabavno je bilo, ko je avtomobil dveh obiskovalcev obtičal v blatu, odrasli pa so jima ga pomagali potisniti iz blata. Na koncu smo se srečno in varno vrnili domov.  David

V soboto na ministranskih vajah smo se odpravili v zoo park, kjer imajo rešene in najdene živali. Imeli so tigre, medveda, prašiče, koze, volkove, lamo, kokoši, konje in ovce. Tam smo bili zelo malo časa, saj smo imeli le 1 uro in pol. Najbolj sta mi bila všeč bela volka. Bilo je super, da smo šli.  Rok K.


Prejšnji prispevek
Vabilo na otvoritev razstave o Škofjeloškem pasijonu
Naslednji prispevek
Sveta maša za gluhe in naglušne