Vincencijev koledar 2023/24

Povej naprej!

Letošnji koledar nosi naslov “Svet v luči Besede”. Ustvarjalci so skušali gledati na svet skozi Božjo besedo in v njem najti njen odsev. Tako kot na spletni strani Mirenskega Grada ob nedeljah objavljajo z geslom in fotografijo podprte pridige lazarista Petra Žaklja, smo skušali tudi fotografijo meseca podpreti s svetopisemskim citatom. Kot je Božja beseda bogatila njihov pogled na svet, želijo, da fotografije na koledarju nagovarjajo nas.

Člani društva nas vabijo, da vzamemo koledar in po svojih zmožnostih podpremo njihovo delo, ki ga predstavljajo na zadnji strani koledarja. Polovica zbranih sredstev bo namenjena odpravi posledic neurij, ki so letos prizadele Slovenijo, druga polovica pa dokončanju hiše za mlade. Prostovoljni prispevek je 10 evrov, koledarje s položnicami pa najdete na pultu pred župnijsko pisarno.

Akcijo lahko podprete tudi z nakazilom sredstev na sledeči TRR: SI56 6100 0001 6125 821 ali s klikom na QR kodo

QR za dobrodelno akcijo Vincencijev koledar


Prejšnji prispevek
Šola adoracije – čaščenja Najsvetejšega
Naslednji prispevek
Molimo skupaj – 17. do 23. 9. 2023