Vesela pustna nedelja

Novice
Povej naprej!

Za nami je nedeljsko pustno rajanje, kjer smo se zabavali majhni in malo večji otroci skupaj z draveljskimi animatorji, ki so bili našemljeni v vikingih.

Obiskale so nas zelo lepe in domače maškare. Animatorji so pripravili igro, kjer so otroci skupaj z vikingom Vikijem iskali zaklad. Otroci so reševali uganke kot za šalo in tako hitro našli sladki zaklad v vikinški ladji.

Nato je žirija ocenila maske, ki so se sprehodile po modni pisti in izbrala najbolj izvirno, najboljšo skupinsko, najmlajšo in najstarejšo masko. Ob glasbi smo se potem še vsi skupaj podružili in se posladkali s krofi.

Foto v videu: Marko Medvešek

Prejšnji prispevek
Vabilo k sodelovanju pri izvedbi letošnjega pasijona
Naslednji prispevek
Izziv prvega postnega tedna: strah in njegovo nasprotje, varnost