VELIKONOČNI KONCERT »ZVEN LJUBEZNI« MLADINSKEGA ZBORA »PALA«

Povej naprej!

V torek, 2. aprila, bo po večerni sv. maši ob 19.30 velikonočni koncert »ZVEN LJUBEZNI« MLADINSKEGA ZBORA »PALA«.  

 

 

 Lepo vabljeni!

 

  

Velika noč je najlepši dokaz, da nas Bog neizmerno ljubi. Svojega Sina je daroval, da bi lahko imeli neoviran dostop do Boga Očeta. Skozi prečudovite pesmi in z dramskim vložkom vam rišemo Božjo ljubezen v času, ko je bil Jezus na zemlji in oznanjamo, da nam jo izkazuje na oseben način tudi danes. Da Jezus ljubi brez meja in je njegova ljubezen še danes živa, bo lahko zaslišal vsak, ki bo v 45 min dolgem programu odprl svoje srce za spoznanje le te resnice.

Mladinski zbor PALA iz Ljubljane, pod mentorstvom Katarine Bordner, je poseben v tem, da v svojem ustvarjanju izvrstno prepleta in združuje petje, koreografijo in dramo. S svojo mladostno vedrino ter pristnim doživljanjem glasbe poslušalcu ponudi to, kar Gospel glasba v resnici je – veselo sporočilo. PALINA največja želja je predvsem mladim prinesti ljubezen, upanje in smisel. Glavni cilj zbora je srednješolcem ponuditi prostor, kjer lahko razvijajo svoje talente in se ob tem pogovarjajo z animatorji še o njihovem življenju in duhovnosti. PALO sestavljajo srednješolci, ki radi plešejo, pojejo in igrajo dramo. Skozi leto zato skupaj ustvarjamo lastne predstave, ki so splet teh treh elementov. PALA je hebrejska beseda, ki označuje nekaj čudovitega, neobičajnega ali nenavadnega. Nekaj, kar se razlikuje od običajnega poteka dogodkov, nekaj, česar se ne da razložiti!

Prejšnji prispevek
Z BUTARICAMI PRIPRAVLJENI NA CVETNO NEDELJO
Naslednji prispevek
IZPOVEDOVANJE VERE – 7. del