Vabljeni na prvo draveljsko garažno razprodajo

Novice
Povej naprej!

Animatorji vabimo na prvo draveljsko garažno razprodajo, ki bo v soboto, 9. junija, od 11. do 19. ure.

Naprošamo vas, da pobrskate doma, ali imate kaj, kar ne potrebujete več in bi
koristilo mogoče komu drugemu, ali pa bi se radi znebili nekaj krame iz vašega podstrešja,
in da te stvari darujete nam. Mi jih bomo predelali in obnovili po najboljših močeh ter prodali naprej po simbolični ceni, ves denar pa bo šel za dobrodelne namene župnije in za pomoč animatorjem pri oratoriju.

Stvari lahko prinašate v župnišče do 6. junija , animatorji bomo tam na voljo vsak dan v času šmarnic med 18. in 20. uro. Prinesete lahko karkoli, za kar menite, da je še uporabno in dovolj ohranjeno za ponovno uporabo. Vse, česar ne bomo prodali, bomo peljali v Center ponovne uporabe, kjer bodo vaši izdelki našli nov dom.

Vljudno vabljeni, da si dogodek pridete tudi ogledat, morda se najde kaj tudi za vas. Na samem dogodku bodo potekale delavnice za otroke. Naučili se bomo ponovno uporabiti različne materiale – nakupovalne vrečke iz starih majic, šparovček za otroke, posoda iz CD-jev in še kaj. Za te delavnice še posebej zbiramo plastenke, CD-je in stare majice, ki jih lahko prinesete tudi s seboj na delavnico.

Animatorji bomo hvaležni za kakršnokoli pomoč!

Prejšnji prispevek
Župnijsko romanje na Šmarno goro
Naslednji prispevek
Naši letošnji prvoobhajanci