Svetopisemski maraton 2022 – Glej, vse delam novo

Povej naprej!

Na zadnji teden, ki bo župnišče maratonu (letos zaradi epidemiološkega razmerja kar na daljavo preko zooma), bomo kot sodelovanje sodelovali z branjem na dan, v četrtek, zjutraj med 7.00 in 8.00. Navodila za udeležbo bodo objavljena na župnijski spletni strani takoj, ko jih bomo prejeli od organizatorjev.

Svetopisemski maraton spletna stran

Svetopisemski maraton facebook


V počastitev “tapravega” maratona bomo v župniji pripravili tudi svoj mini svetopisemski maraton. Tako kot “tapravi” bo tudi ta potekal po spletu preko zooma, vendar samo ob večerih, od jutri, 24. januarja, do petka, 28. januarja od 19.30 do 19.50. 

Brali bomo evangelij po Marku. Da bo besedilo čim bolj razumljivo in čim bolj berljivo, bomo prebirali slovenski prevod v sodoben jezik, imenovan “Življenje z Jezusom”.

ZOOM za mini maraton povezava

Življenje z Jezusom

Prijavnica za mini maraton


Prejšnji prispevek
Vabilo k novi molitvi v času epidemije COVID-19
Naslednji prispevek
Sodelovali smo na Svetopisemskem maratonu 2021