SVETA MAŠA OB OBLETNICAH POROKE

Povej naprej!

V hitrici časa in skrbi zakonci verjetno večkrat kar pozabite, koliko let ste že poročeni, mogoče pa se tudi pozabite zahvaliti za dar poroke in dar drug drugega. V ta namen smo se odločili, da bi letos začeli s praznovanjem zakonskih jubilejev na vsako peto leto poroke. To bi izvedli na način, da bi se vsi jubilanti, ki praznujete 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, itd. let poroke, na določeno nedeljo zbrali pri družinski sveti maši ob 10.00 in po maši imeli še malo srečanja ter pogostitve. »Jubilejna maša« bi bila letos v nedeljo, 14. oktobra, ob 10. uri, velja pa za tiste, ki praznujete do tega datuma in tiste, ki praznujete po njem v letu 2012. Jubilanti ste vabljeni, da za to priložnost napečete nekaj peciva. Zainteresirani pari se prijavite v župnijski pisarni ali na zupnija.lj-dravlje@rkc.si.

Prejšnji prispevek
UVAJANJE NOVIH MINISTRANTOV
Naslednji prispevek
MALA JATA VABI NOVE ČLANE