Stična mladih 2022 – IZBERI vihar

Novice
Povej naprej!

Zjutraj smo se z avtobusom odpeljali do železniške postaje in nato z vlakom šli do Stične. Ker je bila vrsta za pregledovanje vstopnic zelo dolga smo zamudili nagovor predsednika Pahorja . Po sveti maši smo imeli prosti čas za kosilo. Za tem so bile delavnice.

Na ulici so na stojnicah različne organizacije (dijaški dom, škofijska klasična gimnazija, policija, karitas,…) predstavljale svoje delo. Med prostim časom in pa tudi med delavnicami pa si lahko šel na športna tekmovanja, ali pa na koncert.

 

 

Zvečer smo imeli organizirano večerjo-burek. Po večerji je bil koncert Stična benda, nato pa smo se z vlakom odpravili nazaj v Ljubljano.

 

Nekaj utrinkov pa še v videu:

 

Besedilo, foto in video: Marko Medvešek

Foto: uradna spletna stran Stična mladih 2022

Prejšnji prispevek
Alábenlo – “Slavite ga”
Naslednji prispevek
Župnijsko romanje na Kočevsko