S PRVOOBHAJANCI IN BIRMANCI SMO POROMALI NA ROŽNIK

Novice
Povej naprej!

Kdaj? – Nedelja, 17. 5. ob 14:30 pred Rokovo cerkvijo.

 

Kdo? – Prvoobhajanci, birmanci, družine, župnik p. Miran, kaplan p. Mio, animatorji, župljani, sestre uršulinke.

 

Zakaj? – Da se Bogu zahvalimo za letošnje prvoobhajance in birmance.

 

Potek romanja: Ob 14:30 se zberemo pred Rokovo cerkvijo, malo počakamo na zamudnike, izberemo prostovoljca, ki bo nesel pesmarice, potem pa se odpravimo proti Rožniku. Gremo skozi Dravlje, mimo koseške tržnice, se pri Kresnički upremo skušnjavi, da bi kupili sladoled, se na gozdni poti pri Mostecu umikamo kolesarjem in po kratkem vzponu prilezemo do vrha. Darujemo zahvalno mašo, po njej pa se pomerimo v nogometu in rovrčku. Ob 6. uri se odpravimo nazaj v Dravlje, ker nočemo zamuditi risank.

 

Besedilo: Maja Rajšp

Foto: Tomaž Celarec

Prejšnji prispevek
PRAZNOVALI SMO PRAZNIK SVETE BIRME
Naslednji prispevek
ŽUPNIJSKI PASTORALNI SVET 2015-2020 ZAČEL SVOJ MANDAT