Pustovanje malih in velikih maškar

Novice
Povej naprej!

Na pustno soboto, 6. februarja, so se ob 16. uri v dvorani nove cerkve začele zbirati velike in male pustne šeme. Na začetku nas je pozdravil Dumbledore ter nam povedal, da bomo najprej nekaj časa preživeli na 3 različnih delavnica – zverologija, prevozno sredstvo metla ter napoji. Na delavnicah je tako vsaka maškara lahko izdelala svojo metlo, s katero je lahko poletela domov (a samo, če je bila ta njena želja zares močna, drugače to žal ni uspelo), svojo zver s čudežnimi močmi, vsi pa smo lahko poskusili tudi čudežni napoj profesorice z Bradavičarke. Potem ko smo se posladkali s krofi in sokom, je sledila modna revija maškar – 3-članska komisija je izbirala najmlajšo (pikanogavička) in najizvirnejšo masko (dva gusarja), nagradili pa smo tudi najboljšo skupinsko masko (Hotel Transilvanija). Družini Bizjak pa smo podelili še nagrado za najboljši krof brez moke in sladkorja.

Na koncu smo ob otroških pesmicah še veselo zaplesali in po dobrih dveh urah zaključili naše pustovanje. 

Naj tudi fotografije spodaj povedo, kako lepo smo se imeli.

 

Hvala vsem maškaram ter vsem, ki ste s svojim prihodom in prispevki podprli naš animatorski projekt. 

 

 

FOTO: Klara ŠKRLEC

Prejšnji prispevek
Pustovanje 2020
Naslednji prispevek
Filmski forum: februar – maj 2016