Pričevanje skupine Svetnik

Novice
Povej naprej!

Lahko bi rekli, da si je skupina, ki je danes pri obeh mašah sodelovala, pričevala in z nami slavila Boga, nadela čisto pravo ime.

Že pred začetkom sv. maše je bilo opaziti, da skupaj molijo k sv. Duhu in v uvodnih besedah je predstavnik skupine opisal njihovo delo in  namen, s katerim hodijo in pričujejo po Sloveniji.

Namesto homilije je bilo zelo iskreno pričevanje dveh predstavnikov skupine. Vsak s svojo zgodbo, poučno zgodbo, ob kateri se lahko zamislimo in kot sta sama izjavila, je prav, da živimo v zavedanju, da je Bog zares  velik.  Njegov načrt pa lahko izpolnimo, samo sodelovati moramo, hoteti moramo in  želeti si moramo. Pomenljivi poudarki pričevalcev pa so bili: Molite za svoje otroke in drugi, biblična skupina me je navdušila, da sem začel razmišljati in iskati.

 

Besedilo: Marija Šterbenc

Foto in video: Tomaž Celarec

 

Prejšnji prispevek
Ponovitev mladinske polnočnice
Naslednji prispevek
Teden knjige