Praznovanje zakonskih jubilejev 2021

Povej naprej!

Dragi zakonci, ki letos praznujete okrogle obletnice skupnega življenja!

V Dravljah je že nekaj časa navada, da se na zahvalno nedeljo Bogu zahvalimo tudi za pričevanje vseh, ki se v zakonu trudite za zvestobo, obljubljeno na poročni dan, in nam s tem brez besed pričujete o zvestobi, ki jo ima Bog do nas, ljudi. 

Letos je zahvalna nedelja 7. novembra, Bogu pa se bomo za vaša leta skupnega življenja zahvalili pri maši ob 8.30.

Vsi pari, ki letos praznujete 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, itd. let poroke, ste povabljeni, da svoje ime pustite v pisarni ali pa se nam javite preko e-pošte: zupnija.lj-dravlje@rkc.si.

Prejšnji prispevek
DUHOVNA MISEL ZA 30. NEDELJO MED LETOM
Naslednji prispevek
PRAZNIK VSEH SVETIH – 1. NOVEMBER