Postne duhovne vaje v vsakdanjem življenju – 7. srečanje

Povej naprej!

Tudi letos je v postnem času v Dravljah možnost duhovne obnove ob materialih, ki jih pripravljajo v Ignacijevem domu duhovnosti.

Kot je že običajno, se dobivamo ob četrtkih. Komur uspe, vabljen že k večerni sv. maši ob 19.00, kjer bo nagovor usmerjen na vsebino duhovnih vaj prihodnjega tedna. Po maši (oziroma ob 19.45) se srečanje nadaljuje v veroučni učilnici, kjer si bomo po malih skupinah na kratko povedali svojo izkušnjo preteklega tedna. Končali bomo s kratkimi navodili in nasveti za naprej.
Gradivo za osebno molitev, ki ga je pripravil p. Vili Lovše si lahko s klikom na povezavo preneste na svoj računalnik tukaj:

– Post 2016 sedmi četrtek

 

Naslednje in hkrati zadnje srečanje bo v četrtek, 31. marca.

Prejšnji prispevek
PUSTOVALI SMO S SNEGULJČKOM IN PALČICAMI
Naslednji prispevek
GOSTILI SMO FOLKLORNO SKUPINO IZ ARGENTINE