ORATORIJ 2012 – 3. dan

Novice
Povej naprej!

Na praznik Marijinega vnebovzetja smo se oratorijci udeležili družinske sv. maše ob 10.00. Sodelovali smo z lepim in glasnim petjem ter z branjem beril. Po maši je sledila malica in lutkarska predstava o Noetu. Nato so se otroci zbrali po skupinah s svojimi animatorji in govorili o svojih talentih, ki jih imajo ter kako jih lahko razvijajo. Po kosilu so sledile še različne ustvarjalne delavnice. Otroci so dokončali svoje pikapolonice in gosenice, ki so jih začeli izdelovati že v ponedeljek, lahko pa so naredili še kačo iz palice, svojo lutko, izdelali magnetke in oblikovali pošasti iz storžev. Čas je zelo hitro minil, saj smo se poslovili že ob 15. uri s spustom zastave in himne.

 

Anketa, o zadovoljstvu otrok in staršev na letošnjem oratoriju pa se nahaja tukaj.


FOTO: Štefan RAJŠP


Prejšnji prispevek
VEROUK 2012/13
Naslednji prispevek
ROMARSKI SHOD Z ZLATOMAŠNIKOM