OB ŠESTI POSTNI DUHOVNI OBNOVI

Povej naprej!

Postna duhovna obnova v slogu duhovnih vaj v vsakdanjem življenju poteka že šesti teden.
Ker pa dan in ura ne odgovarjata nujno vsem župljanom, sta na tem mestu dosegljivi prvi dve besedili, ob katerih bomo molili drugi teden. Pripravlja jih p. Vili Lovše s sodelavci iz Ignacijevega doma duhovnosti, nam pa je prijazno dovolil uporabo.

Prvo besedilo je splošno, z navodili za molitev in refleksijo, za pogovor v skupini (ki ga pri nas letos ne bomo izvajali) ter za pogovor z duhovnim/molitvenim spremljevalcem (če ima kdo težave najti svojega, se lahko obrne na p. Primoža, pa bosta iskala skupaj). Drugo besedilo pa sestavljajo odlomki iz Svetega pisma, ki predstavljajo predloge za vsakodnevno premišljevanje.

Veliko blagoslova vsem v tem postnem času – naj naša molitev obrodi bogate sadove!

 

Post 2015 šesti četrtek


Naslednje srečanje bo v četrtek, 2. aprila, po večerni sv. maši.

Prejšnji prispevek
OB PETI POSTNI DUHOVNI OBNOVI
Naslednji prispevek
VELIKI TEDEN 2015