OB PRVI POSTNI DUHOVNI OBNOVI

Povej naprej!

Začenjamo s postno duhovno obnovo – kot že običajno, v slogu duhovnih vaj v vsakdanjem življenju. Prav tako je običajen tudi dan in ura naših srečanj: ob četrtkih po večerni maši (19.45). Ker pa dan in ura ne odgovarjata nujno vsem župljanom, sta na tem mestu dosegljivi prvi dve besedili, ob katerih bomo molili prvi teden. Pripravlja jih p. Vili Lovše s sodelavci iz Ignacijevega doma duhovnosti, nam pa je prijazno dovolil uporabo.


Prvo besedilo je splošno, z navodili za molitev in refleksijo, za pogovor v skupini (ki ga pri nas letos ne bomo izvajali) ter za pogovor z duhovnim/molitvenim spremljevalcem (če ima kdo težave najti svojega, se lahko obrne na p. Primoža, pa bosta iskala skupaj). Drugo besedilo pa sestavljajo odlomki iz Svetega pisma, ki predstavljajo predloge za vsakodnevno premišljevanje.


Veliko blagoslova vsem v tem postnem času – naj naša molitev obrodi bogate sadove!

 

Post 2015 splošni napotki

Post 2015 prvi četrtek


Naslednje srečanje bo v četrtek, 26. februarja, po večerni sv. maši.

Prejšnji prispevek
PUSTOVALI SMO S SNEGULJČKOM IN PALČICAMI
Naslednji prispevek
GOSTILI SMO FOLKLORNO SKUPINO IZ ARGENTINE