OB PRVI DUHOVNI ADVENTNI OBNOVI

Povej naprej!

Za vse tiste, ki se niste mogli udeležiti uvoda v adventno duhovno obnovo na prvi decembrski četrtek, sta na voljo tudi tukaj dva dokumenta. Prvi vsebuje bolj splošna navodila glede molitve ob Božji besedi, drugi pa vsebuje nekaj poudarkov za premišljevanje v tem tednu, predlog za prošnjo, ki naj bi jo v srcu obujali v tem tednu, ter odlomke za premišljevanje za vsak dan. Obe besedili sta delo p. Janeza Poljanška DJ, ki smo ju malo priredili za potrebe naše župnije.

 

Advent 2014 splošni napotki

Advent 2014 prvi četrtek


Naslednje srečanje bo v četrtek, 11. decembra, po večerni sv. maši.

Prejšnji prispevek
PRAZNOVALI SMO GOD SV. FRANČIŠKA KSAVERJA Z DRAVELJSKO JEZUITSKO SKUPNOSTJO
Naslednji prispevek
TUDI LETOS NAS JE OBISKAL SV. MIKLAVŽ