Nagradna igra – puuuuuuust 2021

Novice
Povej naprej!

Spodaj si lahko ogledate že narejene kostume na župnijski facebook strani, pa lahko za svojega favorita tudi GLASUJETE.

Kostum z največ všečkov, bo eden izmed nagrajencev.
Nagrajen bo tudi najbolj originalen kostum in kostum narejen iz domačih obnovljivih materialov.

 

GLASOVANJE JE TUKAJ: 

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=zupnijadravlje&set=a.2512721702368664                     GLASOVANJE KONČANO!!


Slike vaših kostumov bomo zbirali vse do pustnega torka, zato še enkrat lepo vabljeni k sodelovanju, za lepe nagrade.

Več si lahko preberete v novici, ki je bila objavljena že  8.2.2021.

********************************************************************************************************************************

LETOŠNJE  MASKE, KI SODELUJEJO  V TEKMOVANJU:

1. Imate kaj za pusta hrusta???????  družina Potrbin

 

2.  Žarnica je narejena iz stare zavese, žic, kartona in starih oblačil. Sovica je narejena iz otroških oblacil, ki so bila namenjena za v smeti, Elza pa ima kupljeno obleko, ker toliko mraza ne prenese naš šivalni stroj 🙂   Želimo vam lepo pustovanje in post, ki naj prinese v srca razmislek in hvaležnost!   družina Žvanut

 

 

 3. Miki Miška je prišla iz Amerike in se postavila na glavo.   Sonja Smolej

 

4. Naše maske predstavljajo viteze. Maske so narejene doma iz kartona in sive barve in papirja. Plašč in oblačilo  je narejeno doma iz blaga. Na sliki sva  Timotej Božič 7. razred in Neja Božič vrtec

 

5. Sem Ivan Stegnar (9 let) in letos sem se odločil za prav posebno masko in sicer za kurenta. Z družino smo ga izdelali skupaj. Podloga je iz vreče, trakovi pa iz časopisnega papirja. Na vrečo smo pripeli trakove s spenjačem. Maska in nos sta iz kartona, brke iz sladolednih palčk, jezik pa iz papirja. Vse smo pobarvali s tempera barvami ter trakove na masko prilepili z lepilno pištolo. Maska je izpred let , ker sem bil kurent tudi že v 1. razredu. Pusta se nisem veselil kot dogodka, ampak sem se veselil in upal, da bom lahko to leto kurent. In dvakrat je tudi to že uspelo.

 

6. Letos bomo zelooo pogrešali vašo zabavo, a nas korona vseeno ni odvrnila od pustovanja. Ravno ko smo cvrli še zadnje krofe, so se k nam zatekli 4 dalmatinci, ki se skrivajo pred nepridipravoma Horacem in Gašperjem. Kje je preostalih 97 žal ne vemo. Če jih opazite, nam sporočite.      družina Cergolj

 

Prejšnji prispevek
Pastirsko pismo za post 2021 2. del
Naslednji prispevek
Konec nagradne pustne igre