MOLITVENA SKUPINA SVETEGA ROKA

Povej naprej!

V četrtek, 3. oktobra, bomo v naši župniji začeli z molitveno skupino sv. Roka. Srečanja skupine bodo vsak četrtek ob 19.45 (po večerni sv. maši) v ateljeju.

 

Namen skupine je moliti za duhovno prenovo župnije, za vse druge potrebe, ki jih ima župnija (za župnika, duhovnike, ki delujejo v župniji, katehete in župljane). Molilo pa se bo tudi za našo domovino Slovenijo, slovensko cerkev in po posebnih namenih.

Vsi, ki si želijo, da se osebno moli zanje, naj se oglasijo v skupini, ali pa listek oddajo v skrinjico, ki bo v cerkvi in se je bo po četrtkovi večerni sv. maši spraznilo, prošnje pa odneslo na skupino oz. pred Gospoda.

 

Vabljeni, da skupaj, da po našem priprošnjiku Sv. Roku združimo svojo slavilno molitev v pesmi, Božji besedi, meditaciji, poučevanju, pogovoru, molitvi za posameznike …


Skupno bo vodila Monika Cvirn, duhovno pa je bo spremljal p. Mio Kekić.

 

Prejšnji prispevek
DUHOVNA MISEL ZA 26. NEDELJO MED LETOM
Naslednji prispevek
DUHOVNA MISEL ZA 27. NEDELJO MED LETOM