Molimo skupaj – od 3.3. do 10.3.

Izpostavljeno, Novice
Povej naprej!

Namen, po katerem bomo prosili v tem tednu, se glasi:

“Za letošnje prvoobhajance in njihove družine, da bi ob prvi sveti spovedi izkusili neskončnost usmiljenja, ki ga ima Bog za nas v svoji ljubezni in dobroti.”

Po tem namenu bomo kot občestvo molili pri nedeljskih mašah in nato ob delavnikih do sobote, po tem namenu pa lahko ves čas molimo tudi kot posamezniki, družina ali skupina. Namen smo izbrali med tistimi, ki ste jih odložili v skrinjici s predlogi. Če imate tudi vi kakšno prošnjo, za katero želite, da bi molili skupaj kot župnija, vas vabimo, da na lističe, ki jih najdete ob skrinjici za predloge, ter vpišete vašo prošnjo.

Fotografija: Freepik

Prejšnji prispevek
Draveljski skavti zaključili zimovanje
Naslednji prispevek
Dobivate dnevno dozo?