MEDGENERACIJSKO SREČANJE JE ZA NAMI

Novice
Povej naprej!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V soboto 21. aprila je bilo medgeneracijsko srečanje, ki so ga pripravili člani župnijske Karitas ob podpori župnijske ekipe. Srečanje se je začelo ob 16. uri s sveto mašo, ki jo je daroval p. Ivan. Ljudsko petje je na orglah spremljala sestra Mateja.

Po lepi sv. maši, z malo skromnejšo udeležbo vabljenih župljanov, se je srečanje nadaljevalo v dvorani. Prijetno so presenetili mladi, tako dramska skupina birmancev pod mentorstvom p. Marjana kot tudi animatorji. S humornimi skeči in potem še s pesmijo in recitali so popestrili srečanje, ki se je nadaljevalo ob klepetu in bogati pogostitvi.

 

 


Besedilo: Lojzka MILIČ

Foto: Primož PODOBNIK

Prejšnji prispevek
4. ŽUPNIJSKI PASTORALNI SVET (2011/12)
Naslednji prispevek
DEVETDNEVNICA K SV. DUHU