Jesenski oratorij 2016

Povej naprej!

Ker animatorji že komaj čakamo poletni oratorij in ker vemo, da nas do le-tega loči skoraj 11 mesecev, smo se odločili, da nam je čakanja dovolj in letos prvič pripravljamo jesenski oratorij. Naš lov za zmaji bo potekal med 2. do 4. novembrom od 9.00 do 14.00, pred začetkom in po koncu bo tudi možnost varstva. Našo tridnevno dogodivščino bomo zaključili v petek, s sveto mašo ob 15.00, na katero ste lepo povabljeni tudi starši. Na oratorij vabimo otroke med šestim in desetim letom starosti (tiste, ki obiskujejo 1.- 5. razred OŠ), prijavite pa se lahko v župnjiski pisarni ali s klikom sem do 22. 10. 2016.

Zbirali bomo prostovoljne prispevke.

Dodatne informacije lahko dobite na 040 181 574 (Simon Perovnik) ali na oratorij.dravlje@gmail.com.

Veselimo se ponovnega oratorijskega druženja.

Prejšnji prispevek
Bili smo na predstavitvi programa Magis 2016
Naslednji prispevek
Slikarska razstava in predstavitev Franca Hafnerja