Dan celodnevnega češčenja v naši župniji

Povej naprej!

Dan celodnevnega češčenja, je milostni dan za župnijo in dan, ko župnija v imenu celotne nadškofije moli in zadoščuje za grehe in napake najprej nas kristjanov. Je izraz vere in zaupanja, da molitev spreminja človeka, s tem pa kraj in svet, v katerem živimo. K Jezusu prihajamo tudi s svojimi radostmi in težavami. Tako smo tudi mi eden od členov župnij naše nadškofije, da poteka češčenje Najsvetejšega skozi vse leto vsak dan.
Ob župnijskem prazniku celodnevnega češčenja se torej radi zadržimo z Njim v molitvi in češčenju.

Razpored je v pisarni, kjer se posamezne skupine vpišejo. Dan molitve pred Najsvetejšem so bo začel po jutranji sv. maši. Skupaj pa bomo češčenje slovesno zaključili pri večerni sv. maši.

Vzemimo si čas za slavljenje in češčenje Gospoda v Najsvetejšem zakramentu in se pridružimo eni izmed skupin.

Prejšnji prispevek
2. ŽUPNIJSKI SMUČARSKI DAN – DOKONČNO ODPADE
Naslednji prispevek
DUHOVNA MISEL ZA 2 .NEDELJO PO BOŽIČU