Članek župnika p. Primoža v Družini

Izpostavljeno, Novice
Povej naprej!

Članek v tedniku Družina raziskuje osebno izkušnjo sodelovanja v programu Exodus 90 ter poudarja duhovni in osebni razvoj, ki ga prinaša. P. Primož Jakop deli svojo zgodbo o sodelovanju v programu in izpostavlja tri ključne vidike: odkrivanje svobode, skupnostno podporo ter duhovni pomen. Program mu je omogočil globlje razumevanje lastnih omejitev in izkušnjo skupnostne podpore pri premagovanju teh izzivov. Poudarja, da je program Exodus 90 več kot le fizično odpovedovanje, saj pripomore k vzpostavitvi močnejše povezave z Bogom. Članek je del teme osvobajanja od navezanosti in odvisnosti, ki jo obravnava tednik Družina.

Preberite članek

Prejšnji prispevek
Vabljeni na celodnevno češčenje
Naslednji prispevek
Četrtkov časoskok #tbt