Animatorski dan

Izpostavljeno, Novice
Povej naprej!

Na velikonočni ponedeljek smo se animatorji družili v Dravljah na animatorskem dnevu. Zjutraj smo se najprej dobili s tistimi, ki si želijo letos prvič pridružiti animatorjem in po katehezi, pri kateri smo se pogovarjali o svojih poslanstvih ter o poslanstvu animatorjev, predelali še nekaj osnov animatorstva. Torej dela z otroki, osnov animatorstva in funkcioniranja animatorske skupnosti v naši župniji. Sledilo je kosilo in košarka v dežju.

Kmalu so se nam na prvem oratorijskem sestanku pridružili tudi starejši animatorji. Skupaj smo spoznali temo in himno letošnjega oratorija, ter si razdelili nekaj zadolžitev, ki morajo biti opravljene že do priprav na oratorij. Žal je zaradi dežja tradicionalna odbojka po sestanku odpadla. Že vnaprej priporočamo vse svoje delo in letošnji oratorij v molitev!

Foto: France Rajh

Prejšnji prispevek
Molimo skupaj – od 7.4. do 14.4.
Naslednji prispevek
Nov cikel Draveljskih duhovnih večerov