Animatorji na pripravah

Novice
Povej naprej!

Od četrtka, 4. 8., do nedelje, 7. 8., smo animatorji bili na pripravah v Šmarjeti na Dolenjskem. Aktivno smo se namreč pripravljali na največji dogodek za otroke v župniji – poletni oratorij. Pripravljali smo kateheze, delavnice, igre, vodne igre, program izleta, se osebno duhovno bogatili, predvsem pa smo se med seboj dobro spoznali in se še bolj povezali. Dobra animatorska ekipa bo letos še toliko pomembnejša, ker imamo kar 130 prijavljenih otrok in verjamemo, da bo še bolj pestro, kot je bilo na naših pripravah.

Med delom smo si vzeli tudi čas za namakanje v bližnjem vrelcu tople vode, kuhar pa nas je stalno razvajal z odlično hrano. Zares smo se imeli lepo in verjamemo, da bo čudovito tudi na samem oratoriju.

MI ŽE KOMAJ ČAKAMO!  Se vidimo 22. avgusta.

 

Prejšnji prispevek
Vabilo: Študijski program Duhovno izpopolnjevanje
Naslednji prispevek
Romarski shod na Veliki šmaren