'Moli, moli rožni venec, ljubljeni slovenski krov, zvesto nad teboj počival bo Marijin blagoslov.'

Veroučno leto 2020/21

NEKAJ INFORMACIJ OB ZAČETKU VEROUČNEGA LETA

V nedeljo, 6. septembra, se bomo pri sveti maši ob 10. uri predstavili katehistinje in katehisti. K tej sveti maši ste vabljeni tako veroučenci kot tudi starši. Pri sveti maši bomo blagoslovili šolske torbe.

V ponedeljek, 7. septembra bomo začeli z rednim veroukom. Za vpis k verouku v Dravlje izpolnite vpisnico! Vpisnico izpolnite za otroke 1. razreda in otroke iz višjih razredov, ki prihajate od drugod in boste letos prvič obiskovali verouk v Dravljah. Izpolnjeno vpisnico osebno oddajte katehetu skupaj s prispevkom za verouk, ki znaša 30 eur, za drugega otroka 20 eur, za tretjega, četrtega, petega... pa ni prispevka. Otroci, ki bodo prvič obiskovali verouk v naši župniji in ne spadajo v župnijo Ljubljana Dravlje, naj prinesejo dovoljenje župnika župnije, ki ji pripadajo.

Glede delovnih zvezkov in knjig se dogovorite s katehetom.

© 2020 Župnija Ljubljana Dravlje. Vse pravice pridržane. O avtorjih.