• novice
  • življenje in delovanje draveljske župnije od 4. janaurja do preklica

»Brž ko je stopil iz vode, je zagledal nebesa, ki se razpirajo, in Duha, ki se je spuščal nadenj kakor golob.«

(Mr 1,10)

Življenje in delovanje draveljske župnije od 4. janaurja do preklica

Od 4. januarja bo v vaši župniji v veljavi nekaj sprememb (naša odločitev velja samo do prihodnje spremembe navodil s strani vlade in škofovske konference).

Življenje in delovanje draveljske župnije od 4. janaurja do preklica

Svete maše:

• od ponedeljka do sobote ob 7.00 in 19.00

• nedelja ob 6.30, 8.30, 10.00, 11:30 in 19.00

• praznik ob 9.00 in 19.00

Za prisotnost pri sv. maši se je potrebno prijaviti, podobno kot za spoved in obhajilo. Število prisotnih je zaradi velikosti naše cerkve omejeno na 20 "enot" (to je lahko ena oseba, lahko je ena družina, lahko pa je tudi več oseb, ki živijo v skupnem gospodinjstvu).

Prosimo, pridite najkasneje 5 minut pred mašo! Potem bomo namreč glavni vhod zaklenili, da se izognemo nenadzorovanemu vstopanju in možnosti, da nehote prekoračimo dovoljeno število.

Sveto obhajilo:

• ponedeljek - sobota po sveti maši

• nedelja ob 7:15, 9:15, 10:45, 12:15, 19:45 (po svetih mašah)

Potreben pa je predhoden dogovor.

Sveta spoved:

Potreben je predhoden dogovor.

Prijave za udeležbo pri sveti maši in prejem svetega obhajila:

Vsak dan med 9.00 in 10.00.

Prenos svetih maš:

V ekipi, ki v župniji Dravlje pripravlja prenose svetih maš smo se odločili, da bomo odslej svete maše zaradi širše dostopnosti prenašali preko župnijskega Youtube-a in ne več preko župnijskega Facebook-a, kot je bilo to doslej.

Na Facebook strani bomo še vedno objavljali povezavo do prenosov, prav tako pa boste povezavo lahko našli na župnijski spletni strani in našem youtube kanalu.

Prehod bomo izvedli v ponedeljek 4. januarja. Svete maše pa bodo odslej prenašane med delavniki ob 19h, ob nedeljah pa ob 8:30.

Tole spodaj je povezava za ogled svete maše:

Youtube kanal Župnija ljubljana Dravlje

© 2021 Župnija Ljubljana Dravlje. Vse pravice pridržane. O avtorjih.