»Otrok, ti si vedno pri meni in vse, kar je moje, je tvoje.«

(Lk 15,31)

Oratorij 2019

Tudi letos bodo draveljskih animatorji pripravili oratorij za otroke.

Oratorij 2019

Dragi otroci, spoštovani starši!

Poletne počitnice so se že skoraj začele in s tem se približuje tudi dolgo pričakovani ORATORIJ 2019.
Ta bo letos potekal od ponedeljka, 19. 8. do petka, 23. 8. 2019, v prostorih župnišča in draveljske cerkve.

Oratorij je namenjen otrokom od 5. do 13. leta starosti.

Naslov vseslovanskega oratorija je letos »IMAŠ MOČ!«, dogajanje celotnega tedna pa bo povezano s pastirčkom Petrom Klepcem. Z animatorji že načrtujemo zanimiv in pester program ter upamo, da se nam boste tudi letos pridružili v čim večjem številu.

Tukaj je še nekaj informacij pred prijavo otrok na oratorij:

ČAS: program oratorij poteka med 9. in 16. uro. Zjutraj in popoldne bo tudi možnost varstva.

IZLET: Tekom oratorija se bomo en dan podali na izlet. Več podrobnosti bo znanih naknadno.

PRESPANA NOČ:  Če nam bo vreme naklonjeno, bomo tudi letos organizirali spanje na oratoriju, in sicer v noči iz četrtka na petek (prespijo pa lahko samo otroci od sedmega leta starosti naprej).

KOSILO: Letos bo na oratoriju samo EN dan poskrbljeno za topel obrok, ostale dni pa si kosilo prinesite s seboj.

ZAKLJUČNA SV. MAŠA: bo v petek , 23. 8. 2019, v popoldanskih urah.

Otroci  potrebujejo udobna oblačila za hojo, tek in igre ter veliko dobre volje.

Prispevek: Pri takem poletnem projektu s približno 130 udeleženci in 40 animatorji je stroškov na otroka za okrog 15 EUR, koliko boste prispevali vi, pa je vaša odločitev; vsakega daru bomo veseli.

Material: Če boste doma opazili kaj takega, kar ne potrebujete več, nam pa bi prišlo prav (npr. papir, flomastri, barvice, karton, tulci, ...), bomo veseli, če to prinesete v župnišče.

VEČ INFORMACIJ pa lahko dobite na oratorij.dravlje@gmail.com.

Prijave so možne na tej povezavi do 1. avgusta:

PRIJAVNICA Oratorij 2019 Dravlje

Galerija slik

© 2019 Župnija Ljubljana Dravlje. Vse pravice pridržane. O avtorjih.