»V malem si bil zvest, čez veliko te bom postavil. Vstopi v veselje svojega gospodarja!«

Veroučno leto 2017/18

NEKAJ INFORMACIJ OB ZAČETKU VEROUČNEGA LETA

V nedeljo, 10. septembra, se bomo pri sveti maši ob 10. uri predstavili katehistinje in katehisti. K tej sveti maši ste vabljeni tako veroučenci kot tudi starši.

Veroučno leto bomo letos začeli:

- v soboto 9. septembra se začnejo srečanja ministrantov;

- v ponedeljek 11. septembra in naslednje dni (po urniku) za 1., 2., 5., 6., 7. in 8. razred (birmanci);

- v soboto 16. septembra je srečanje mladih v Stični, na katerega posebej vabljeni 9. r., animatorji, srednješolci, študentje in mlajši odrasli;

-  ponedeljek 18. septembra in naslednje dni (po urniku) 3., 4., 9. razred in dijaško-študentska skupina:

Več informacij o veroučnih knjigah in drugih prispevkih bo objavljenih v prvem tednu septembra.

Za vpis k verouku v Dravlje odprite povezavo vpis k verouku in izpolnite formular. Vpišejo se le tisti otroci, ki bodo v tem veroučnem letu začeli obiskovati prvi razred in tisti iz višjih razredov, ki bodo zaradi različnih razlogov verouk v naši župniji obiskovali prvič. Za vpis v višje razrede potrebujemo dovoljenje župnije, kjer ste verouk obiskovali preteklo leto.

- formular za vpis k verouku (odprete ga s klikom na to besedilo)